DRY CLEAN EXPRESS

Türkiye'de sektöründe öncü olan “Dry Clean Express” gelişime açık yönetim biçimine sahip olup, müşterileri, çalışanları ve rakipleri tarafından tercih ve de takdir edilen bir marka olma özelliğini taşımaktadır. “Dry Clean Express”’in bu başarısı hedeflerine doğru zamanlı odaklanmasından kaynaklanmaktadır.

 • Ülkemizde gerekli takdiri gören markamızı daha üst seviyelere taşıyabilmek ve dünya pazarlarında da markamızın saygınlığını,ticari ve kültürel zenginliğimizi en iyi şekilde temsil etmek.
 • Sektörümüzde Türkiye ve Dünya pazarları üzerinde yeni bir ticari faaliyet köprüsü oluşturmak.
 • Şube ağımızı Tüm Türkiye üzerinde oluşturmak ve Kurumsal kimliğimizi tüm illerimize benimsetmek.
 • Müşteri hizmetleri ve ilişkileri yönetimini ve altyapımızı sürekli geliştirmek.
 • Sektörümüzle bağlantılı yeni ve gelişmeye açık, lider olabileceğimiz sektörlere yatırımlar yapmak.
 • Sektörde kendisini geliştirmek isteyen çalışanların eğitimlerini vermek ve gereken katkıyı sağlamak.
 • Öncü ( Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.)
 • Sorumlu ( Müşterilerimiz ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak. Müşterilere ve çalışanlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak. )
 • Sürekli Geliştirilen Hizmet Sunmak ( Müşterilerimiz ve çalışanlarımız için her zaman daha iyi sonuca odaklı çalışmalar yapmak.)

1972 yılında kurulan “ AGS TEKSTİL” ilk aşamada Türkiye’de tekstil sektörünün önde gelen firmalarına partnerlik yapmış ve sonrasında kendi ihracat portföyünü oluşturarak dünyada toplam 56 ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir. Tekstil ile ilgili diğer hizmet sektörlerini de zaman içerisinde hedefleri arasına ekleyen firma, tekstil ürünleri üzerindeki deneyim ve birikimlerini ürünlerin temizlenmesi yönünde kullanma ve ilk etapta kurumsal müşterilere ulaşma kararı almıştır. Kurumsal firmaların tekstil temizleme işlemleri için ilk adımı 2003 yılında çamaşırhane kurulumu ile gerçekleştirmiştir. Bu sektördeki faaliyetlerini başarı ile devam ettiren firma ilk çamaşırhane kurulumundan 3 yıl sonra 2006 yılında ise bireysel müşterilere de en iyi hizmeti verebilme düşüncesi ile “ DRY CLEAN EXPRESS ” markasını ve konseptini oluşturmuştur. Kısa sürede sektördeki ihtiyacı karşılama yönündeki çalışmaları yeni şubelerin açılışı ile ivme kazanmıştır. Dry Clean Express’in marka değerinin kısa sürede ilk sıraya yerleşmesi ;Konseptin içerdiği son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel kadro ile nitelikli ve kaliteli hizmet verilerek sağlanmıştır. Günümüzde bilinçli ve çağdaş insanımıza hizmet vermenin ne denli güç olduğunun bilincinde olarak faaliyetlerini aralıksız devam ettiren “ DRY CLEAN EXPRESS ‘’ 2012-2013-2014-2015-2016-2017  yıllarında üst üste ALTIN MARKA ödülünü kazanmıştır. “ DRY CLEAN EXPRESS ” markasının bu başarısı “ AGS TEKSTİL “ ‘in bundan sonraki aşamalarda bu başarıyı pekiştirme ve şubelerinin sayısını artırma yönünde kararlar almasını sağlamıştır.

DRY CLEAN EXPRESS kuru temizleme sektörüne getirdiği yeni soluk ve heycanı koruyarak değerlerine saygılı, bilinçli, sorumlu ve sürekli geliştirilen hizmet sunan bir marka olmak.

Kariyerinize Zirveden Başlayın, Kuru temizleme sektörünün lideri DRY CLEAN EXPRESS İnsan Kaynakları Formunu Doldurun. İnsan Kaynakları Formunu Doldurun

DRY CLEAN EXPRESS YÖNETİM KURULU BAŞKANI FATİH AVŞAR

Fatih Avşar KİMDİR?

1974 yılında doğan Fatih Avşar, Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi mezunudur. Çekirdekten ticareti öğrenen ve öğrencilik hayatı boyunca çalışan Avşar, üniversiteden mezun olduktan sonra da aile şirketinde çalışma hayatına devam etmiştir. Profesyonel iş hayatı ile birlikte kısa bir zaman içinde aile şirketi olan AGS ŞİRKETLER GRUBU’nun tekstil pazarlama biriminin başında bulunarak, aynı zamanda şirket yönetiminde de söz sahibi olmuştur.


2003 yılına kadar AGS ŞİRKETLER GRUBU Yönetim Kurulu Üyeliği görevini ve pazarlama birimi yöneticiliğini başarıyla devam ettirmiştir. AGS ŞİRKETLER GRUBU bünyesinde, laundry ve tekstil terbiyeleme şirketlerini kurarak grubun kurumsal kimliğini güçlendirerek şirketler gurubunu büyütecek adımlar atmıştır.


Fatih Avşar, Türkiye’de kuru temizleme sektörünün lider kuruluşu olan ve en çok bayii ağına sahip DRY CLEAN EXPRESS kuru temizleme markasını 2006 yılında kurmuştur. En çok para kazandıran 10 sektörden 4. sırada yer alan kuru temizlemeye yaptığı yatırım sayesinde; maliyeti düşük, karı fazla, geri dönüşü hızlı olan bu sektörde girişimci adaylarına örnek olmuştur. Vizyoner yaklaşımı ile sektörde ilkleri hayata geçiren ve daha önce denenmemiş konsept çalışmalarını birleştirerek kuru temizleme mağazacılığına farklı bir anlam kazandırmıştır.

Özellikle, geleneksel kuru temizleme sistemlerinin aksine; insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen, kıyafetteki renk ve doku canlılığını artıran, enerji tasarrufu sağlayan,tamamen ekolojik bir sistem olan Organik Kuru Temizleme teknolojisini, Türkiye kuru temizleme pazarına getiren ilk marka olmanın da haklı gururunu taşımaktadır.

Fatih Avşar titizlikle yönettiği franchise politikası ile markasını hem yatırımcılarla hem de nihai kullanıcılarla başarıyla buluşturmuştur. Yurt dışı büyüme hedeflerini katılmış olduğu uluslararası fuarlar ,Turquality Programları ve Ticari etkinliklerle hızlandırarak global bir marka olma yolunda da önemli bir mesafe kat etmiştir.

İnsana ve doğaya olan hassasiyeti sayesinde markasını, Türkiye’de en hızlı büyüyen 100 markası arasına sokan Fatih Avşar, üst üste aldığı Tüketicileri Koruma Derneği ALTIN MARKA ÖDÜLÜ (2011-2012-2013-2014-2015-2016) ile hizmet kalitesi tescillenmiştir.

Evli ve 2 çocuk sahibi olan Fatih Avşar’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmüş olduğu Dry Clean Express markası bugün, kurumsal yapısı ile kendi sektöründe hem yurtiçinde hem de yurtdışında en büyük bayi ağına sahip sektörel liderliğini başarıyla devam ettirmektedir.

EĞİTİMLİ PERSONEL

DRY CLEAN EXPRESS tüm şubelerinde konusunda eğitimli ve deneyimli personel ile hizmet vermektedir. Bu nedenle kuru temizleme işlemlerinizde sizin için değerli olan eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

YÜKSEK TEKNOLOJİ

DRY CLEAN EXPRESS tüm şubelerinde, yüksek teknoloji ürünü olan kuru temizleme cihazlarını kullanır, yıkama ve ütüleme ekipmanları da ihtiyaçlarınızı karşılayacak Avrupa standartlarında yüksek teknolojiye sahip ürünlerdir.

HIZLI SERVİS

DRY CLEAN EXPRESS tüm şubelerinde hizmet verdiği bölgeleri kapsayan gezici servis ekipleriyle kuru temizleme ve diğer servis ihtiyaçlarınızda tam zamanında yanı başınızda.
ÇAĞRI MERKEZİ 444 31 47

KURUMSAL İLETİŞİM

 • Kuru temizleme sektörüne yeni bir soluk getiren DRY CLEAN EXPRESS "Türkiye'nin 1 Numaralı Kuru Temizleme Uzmanı" olma ünvanını gururla taşımaktadır. Günümüzde bilinçli ve çağdaş insanımıza hizmet vermenin ne denli güç olduğunun bilincinde olarak faaliyetlerini aralıksız devam ettiren DRY CLEAN EXPRESS 2012 - 2013 – 2014-2015-2016-2017 yıllarında üst üste ALTIN MARKA ödülünü kazanmıştır.
 • Genel Müdürlük: Acarsize Binası A Blok No:5 Acarkent Beykoz, İSTANBUL, 34800, TÜRKİYE
 • +90 (216) 331 10 00
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.