KURU TEMİZLEME AVRUPALILAR'IN KURU TEMİZLEMESİNE TALİP

 

KURU TEMİZLEME AVRUPALILAR'IN KURU TEMİZLEMESİNE TALİP

Turquality programına katılmak için çalışmalarını sürdüren Dry Clean Express, yurt dışı büyüme planlarını hızlandıracak. 

Dry Clean Express bugün 82 şubeli bir zincire dönüşerek Avrupa'da da büyüme planları yapıyor, Arap ülkeleri ile de görüşmelerini sürdürüyor. 5 yıl içinde Türkiye'nin her ilinde en az 1 şube açma hedefi olan şirket yurt dışına da Gürcistan ve Ukrayna şubeleriyle açıldı. Turquality programına katılmak için çalışmalarını sürdüren Dry Clean Express, bu programa dahil olduğunda yurt dışı büyüme planlarını hızlandıracak. 
Fatih Hakan Avşar, "Türkiye'de lideriz. Bu işe 10 milyon euro harcadık. Sektöre standart gelmesi, kanserojen riski olan makine ve ekipmanlarının ithalatının yasaklanması gibi çalışmalar yaptık. Hedefimiz her Avrupa ülkesinde en az 1 şube açmak. Suudi Arabistan, Kuveyt, Dubai, Mısır, Sudan gibi ülkelerden de talep alıyoruz.

 

 

KURUMSAL İLETİŞİM

  • Kuru temizleme sektörüne yeni bir soluk getiren DRY CLEAN EXPRESS "Türkiye'nin 1 Numaralı Kuru Temizleme Uzmanı" olma ünvanını gururla taşımaktadır. Günümüzde bilinçli ve çağdaş insanımıza hizmet vermenin ne denli güç olduğunun bilincinde olarak faaliyetlerini aralıksız devam ettiren DRY CLEAN EXPRESS 2012 - 2013 – 2014-2015-2016-2017 yıllarında üst üste ALTIN MARKA ödülünü kazanmıştır.
  • Genel Müdürlük: Acarsize Binası A Blok No:5 Acarkent Beykoz, İSTANBUL, 34800, TÜRKİYE
  • +90 (216) 331 10 00
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.