KURU TEMİZLEME

DRY CLEAN EXPRESS tüm şubelerinde hizmet verdiği bölgeleri kapsayan gezici servis ekipleriyle kuru temizleme ve diğer servis ihtiyaçlarınızda tam zamanında yanı başınızda.

HALI YIKAMA

DRY CLEAN EXPRESS tüm şubelerinde, hijyenik halı yıkama hizmeti vermektedir. Yıkama ve kurutma aşamalarında organik ürünlerle yıkanan halılarınız güvenli şekilde teslim edilir.

TERZİ VE TADİLAT

DRY CLEAN EXPRESS tüm şubelerinde konusunda eğitimli ve deneyimli personel istihdam eder. Sizin için değerli olan tüm elbise ve giyim eşyalarınızı terzi ve tadilat işleri için bize güvenebilirsiniz.

ÜTÜLEME

DRY CLEAN EXPRESS tüm şubelerinde profesyonel ütüleme hizmeti vermektedir. Tüm ütüleme işleriniz için hemen bizi arayın adresinizden aldığımız eşyalarınızı adresinize teslim edelim.

EV TEKSTİLİ
KURU TEMİZLEME

DRY CLEAN EXPRESS eviniz ve ofisinizde kullandığınız tüm tekstil ürünlerinin kuru temizleme hizmetini vermektedir.

LEKE ÇIKARMA

DRY CLEAN EXPRESS leke çıkarma servisiyle, imkansız olarak gördüğünüz lekeleri değerli eşyalarınıza zarar vermeden özel temizlik mazemeleri sayesinde çıkarıyoruz.

KURUMSAL İLETİŞİM

  • Kuru temizleme sektörüne yeni bir soluk getiren DRY CLEAN EXPRESS "Türkiye'nin 1 Numaralı Kuru Temizleme Uzmanı" olma ünvanını gururla taşımaktadır. Günümüzde bilinçli ve çağdaş insanımıza hizmet vermenin ne denli güç olduğunun bilincinde olarak faaliyetlerini aralıksız devam ettiren DRY CLEAN EXPRESS 2012 - 2013 – 2014-2015-2016-2017 yıllarında üst üste ALTIN MARKA ödülünü kazanmıştır.
  • Genel Müdürlük: Acarsize Binası A Blok No:5 Acarkent Beykoz, İSTANBUL, 34800, TÜRKİYE
  • +90 (216) 331 10 00
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.