DRY CLEAN EXPRESS

Türkiye'de sektöründe öncü olan “Dry Clean Express” gelişime açık yönetim biçimine sahip olup, müşterileri, çalışanları ve rakipleri tarafından tercih ve de takdir edilen bir marka olma özelliğini taşımaktadır. “Dry Clean Express”’in bu başarısı hedeflerine doğru zamanlı odaklanmasından kaynaklanmaktadır.

 • Ülkemizde gerekli takdiri gören markamızı daha üst seviyelere taşıyabilmek ve dünya pazarlarında da markamızın saygınlığını,ticari ve kültürel zenginliğimizi en iyi şekilde temsil etmek.
 • Sektörümüzde Türkiye ve Dünya pazarları üzerinde yeni bir ticari faaliyet köprüsü oluşturmak.
 • Şube ağımızı Tüm Türkiye üzerinde oluşturmak ve Kurumsal kimliğimizi tüm illerimize benimsetmek.
 • Müşteri hizmetleri ve ilişkileri yönetimini ve altyapımızı sürekli geliştirmek.
 • Sektörümüzle bağlantılı yeni ve gelişmeye açık, lider olabileceğimiz sektörlere yatırımlar yapmak.
 • Sektörde kendisini geliştirmek isteyen çalışanların eğitimlerini vermek ve gereken katkıyı sağlamak.
 • Öncü ( Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.)
 • Sorumlu ( Müşterilerimiz ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak. Müşterilere ve çalışanlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak. )
 • Sürekli Geliştirilen Hizmet Sunmak ( Müşterilerimiz ve çalışanlarımız için her zaman daha iyi sonuca odaklı çalışmalar yapmak.)

1972 yılında kurulan “ AGS TEKSTİL” ilk aşamada Türkiye’de tekstil sektörünün önde gelen firmalarına partnerlik yapmış ve sonrasında kendi ihracat portföyünü oluşturarak dünyada toplam 56 ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir. Tekstil ile ilgili diğer hizmet sektörlerini de zaman içerisinde hedefleri arasına ekleyen firma, tekstil ürünleri üzerindeki deneyim ve birikimlerini ürünlerin temizlenmesi yönünde kullanma ve ilk etapta kurumsal müşterilere ulaşma kararı almıştır. Kurumsal firmaların tekstil temizleme işlemleri için ilk adımı 2003 yılında çamaşırhane kurulumu ile gerçekleştirmiştir. Bu sektördeki faaliyetlerini başarı ile devam ettiren firma ilk çamaşırhane kurulumundan 3 yıl sonra 2006 yılında ise bireysel müşterilere de en iyi hizmeti verebilme düşüncesi ile “ DRY CLEAN EXPRESS ” markasını ve konseptini oluşturmuştur. Kısa sürede sektördeki ihtiyacı karşılama yönündeki çalışmaları yeni şubelerin açılışı ile ivme kazanmıştır. Dry Clean Express’in marka değerinin kısa sürede ilk sıraya yerleşmesi ;Konseptin içerdiği son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel kadro ile nitelikli ve kaliteli hizmet verilerek sağlanmıştır. Günümüzde bilinçli ve çağdaş insanımıza hizmet vermenin ne denli güç olduğunun bilincinde olarak faaliyetlerini aralıksız devam ettiren “ DRY CLEAN EXPRESS ‘’ 2012-2013-2014-2015-2016-2017  yıllarında üst üste ALTIN MARKA ödülünü kazanmıştır. “ DRY CLEAN EXPRESS ” markasının bu başarısı “ AGS TEKSTİL “ ‘in bundan sonraki aşamalarda bu başarıyı pekiştirme ve şubelerinin sayısını artırma yönünde kararlar almasını sağlamıştır.

DRY CLEAN EXPRESS kuru temizleme sektörüne getirdiği yeni soluk ve heycanı koruyarak değerlerine saygılı, bilinçli, sorumlu ve sürekli geliştirilen hizmet sunan bir marka olmak.

Kariyerinize Zirveden Başlayın, Kuru temizleme sektörünün lideri DRY CLEAN EXPRESS İnsan Kaynakları Formunu Doldurun. İnsan Kaynakları Formunu Doldurun

DRY CLEAN EXPRESS YÖNETİM KURULU BAŞKANI FATİH AVŞAR

BAŞKANDAN MESAJ : FATİH AVŞAR

Kuruluşundan bu yana 40 yılı aşkın suredir başta tekstil olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmamız kazanmış olduğu birikimi ile varlığını başarı ile sürdürmektedir. Ülkemizde ve yer aldığımız sektörlerde, kurum vizyonumuz ve misyonumuza dayanarak daima en iyi teknoloji ile insan ve çevre sağlığını dikkate almamız rakiplerimiz tarafından takdir edilip, öncü olmamızı sağlamıştır. Geldiğimiz bu noktada , başarılı ve dinamik ekibimiz ile planladığımız hedefleri yakalamaktan ve her gün gelişen yapımızdan ötürü mutluluk duymaktayım.

1972 yılında başladığımız bu yolculukta, başarılı olmamızın en temel sebebi kurum ilişkilerimizde ikili iletişim ve güven unsurunu her zaman ön planda tutmamızdır. Karşılıklı güven hususunu ilke edindiğimiz girişimlerimizde başarı her zaman bizi takip etmiştir. Bunu yaparken sektörün Pazar araştırmaları, risk analizleri ve sürekli gelişen teknolojilere sağladığımız uyum, attığımız her adımda bizi daha da güçlendirmiştir. Yapmış olduğumuz işlerde projenin ilk sürecinden tamamlanma sürecine kadar benimsediğimiz ve taviz vermediğimiz en önemli kurum vizyonumuz olan ciddiyetimiz ve titizliğimiz müşterilerimizin ve bizimle iş yapan ortaklarımızın güven duygusunu daha da pekiştirmiştir.

AVŞAR HOLDİNG, uzun yıllar önce başlayan yolculuğunu geleceğe taşıyarak, başarılı işlere atmış olduğu imzalar ile artık global bir dünya şirketidir. Bugün, kurulduğu gün ile aynı inanç ve istek ile hedeflerine odaklanan firmamızın sektörlere yön verip ‘’ takip edilen ‘’ olması bizleri gururlandırmaktadır. Bu gurur ve güven duygusunda emeği olanlara teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

Fatih Avşar
AVŞAR HOLDİNG Yönetim Kurulu Başkanı

EĞİTİMLİ PERSONEL

DRY CLEAN EXPRESS tüm şubelerinde konusunda eğitimli ve deneyimli personel ile hizmet vermektedir. Bu nedenle kuru temizleme işlemlerinizde sizin için değerli olan eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

YÜKSEK TEKNOLOJİ

DRY CLEAN EXPRESS tüm şubelerinde, yüksek teknoloji ürünü olan kuru temizleme cihazlarını kullanır, yıkama ve ütüleme ekipmanları da ihtiyaçlarınızı karşılayacak Avrupa standartlarında yüksek teknolojiye sahip ürünlerdir.

HIZLI SERVİS

DRY CLEAN EXPRESS tüm şubelerinde hizmet verdiği bölgeleri kapsayan gezici servis ekipleriyle kuru temizleme ve diğer servis ihtiyaçlarınızda tam zamanında yanı başınızda.
ÇAĞRI MERKEZİ 444 31 47

KURUMSAL İLETİŞİM

 • Kuru temizleme sektörüne yeni bir soluk getiren DRY CLEAN EXPRESS "Türkiye'nin 1 Numaralı Kuru Temizleme Uzmanı" olma ünvanını gururla taşımaktadır. Günümüzde bilinçli ve çağdaş insanımıza hizmet vermenin ne denli güç olduğunun bilincinde olarak faaliyetlerini aralıksız devam ettiren DRY CLEAN EXPRESS 2012 - 2013 – 2014-2015-2016-2017 yıllarında üst üste ALTIN MARKA ödülünü kazanmıştır.
 • Genel Müdürlük: Acarsize Binası A Blok No:5 Acarkent Beykoz, İSTANBUL, 34800, TÜRKİYE
 • +90 (216) 331 10 00
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.