SUUDİ YATIRIMCI, KURU TEMİZLEME SEKTÖRÜNÜ YAKIN TAKİBE ALDI

Cazip yatırım alanı Kuru temizlik için 500 milyon Euro

TÜRKİYE'DE yoğun olarak emlak sektörüne yatırım yapan Ortadoğu sermayesi, kuru temizleme sektörüne girmeye hazırlanıyor. Kuruluşunun üzerinden ıo yıl geçen, 82 şubeli DRY Clean Express'e Suudi yatırımcıların ilgi gösterdiği öğrenildi. Kar oranı yüksek sektörler arasında yer alan kuru temizlemenin Türkiye'de ve Dünya'da hızla yayıldığını belirten DRY Clean Express Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Avşar; "Markamızı üst seviyeye taşımak ve dünya pazarlarında temsil etmeyi hedefliyoruz. Suudi Arabistanlı yatırımcılar da firmamıza ilgi gösteriyor" diye konuştu.

Kuru temizleme sektöründeki düşük maliyet ve yüksek karlılığın, Suudi yatırımcıların bu alana ilgisini arttırdığını ifade eden Avşar gelişmeleri şöyle özetledi: "Kuru temizlemede yenilikleri yakından takip eden bir firmayız. Sürekli geliştirmeye çalıştığımız sistemimiz de yatırımcıları bizimle çalışmaya teşvik eden nedenlerden bazıları. Franchise sistemi ile müşteri garantisi olan, uygun maliyet, sürekli işletme eğitimi ve tecrübe paylaşımı sağlayan, yüksek teknolojili bir hizmet sunuyoruz, Bunlar Suudi Arabistanlı yatırımcıların DRY Clean Express'i tercih etmelerinin sebeplerinden bazıları." Avşar, halen 82 şubesi bulunan DRY Clean Express'in 2016'da 100 şubeyi hedeflediğini de açıkladı.

 

 

KURUMSAL İLETİŞİM

  • Kuru temizleme sektörüne yeni bir soluk getiren DRY CLEAN EXPRESS "Türkiye'nin 1 Numaralı Kuru Temizleme Uzmanı" olma ünvanını gururla taşımaktadır. Günümüzde bilinçli ve çağdaş insanımıza hizmet vermenin ne denli güç olduğunun bilincinde olarak faaliyetlerini aralıksız devam ettiren DRY CLEAN EXPRESS 2012 - 2013 – 2014-2015-2016-2017 yıllarında üst üste ALTIN MARKA ödülünü kazanmıştır.
  • Genel Müdürlük: Acarsize Binası A Blok No:5 Acarkent Beykoz, İSTANBUL, 34800, TÜRKİYE
  • +90 (216) 331 10 00
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.