Türkiye’de sektöründe öncü olan “Dry Clean Express” gelişime açık yönetim biçimine sahip olup, müşterileri, çalışanları ve rakipleri tarafından tercih ve de takdir edilen bir marka olma özelliğini taşımaktadır.
“Dry Clean Express”’in bu başarısı hedeflerine doğru zamanlı odaklanmasından kaynaklanmaktadır.

Yönetim Kurulu Başkanı Fatih AVŞAR

Dry Clean Express 2006 yılında AVS Grup tarafından ilk olarak İstanbul Beykoz Acarkent’te açıldı. Size daha yakın olmak, daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için sürekli çaba sarf ettiğimiz Dry Clean Express son 15 yılda tek bir mağazadan 99 uygun konuma ulaştı. Sektör lideri Dry Clean Express, Organik Kuru Temizlemeyi Türkiye’ye getiren ilk markadır. Yalnız Türkiye değil, Dünya’da da genişlemeye devam ediyoruz.

Kuruluşundan bu yana 40 yılı aşkın süredir çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmamız kazanmış olduğu birikimi ile varlığını Kuru Temizleme sektöründe ki başarısı ile sürdürmektedir. Ülkemizde ve yer aldığımız sektörlerde, kurum vizyonumuz ve misyonumuza dayanarak daima en iyi teknoloji ile insan ve çevre sağlığını dikkate almamız rakiplerimiz tarafından takdir edilip, öncü olmamızı sağlamıştır. Geldiğimiz bu noktada, başarılı ve dinamik ekibimiz ile planladığımız hedefleri yakalamaktan ve her gün gelişen yapımızdan ötürü mutluluk duymaktayız.

1972 yılında başladığımız bu yolculukta, başarılı olmamızın en temel sebebi kurum ilişkilerimizde ikili iletişim ve güven unsurunu her zaman ön planda tutmamızdır. Karşılıklı güven hususunu ilke edindiğimiz girişimlerimizde başarı her zaman bizi takip etmiştir. Bunu yaparken sektörün Pazar araştırmaları, risk analizleri ve sürekli gelişen teknolojilere sağladığımız uyum, attığımız her adımda bizi daha da güçlendirmiştir. Yapmış olduğumuz işlerde projenin ilk sürecinden tamamlanma sürecine kadar benimsediğimiz ve taviz vermediğimiz en önemli kurum vizyonumuz olan ciddiyetimiz ve titizliğimiz müşterilerimizin ve bizimle iş yapan ortaklarımızın güven duygusunu daha da pekiştirmiştir.

Avşar Holding, uzun yıllar önce başlayan yolculuğunu geleceğe taşıyarak, başarılı işlere atmış olduğu imzalar ile artık global bir dünya şirketidir. Bugün, kurulduğu gün ile aynı inanç ve istek ile hedeflerine odaklanan firmamızın sektörlere yön verip ‘’ takip edilen ‘’ olması bizleri gururlandırmaktadır. Bu gurur ve güven duygusunda emeği olanlara teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

Fatih Avşar
Avşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Türkiye'nin Lider Kuru Temizleme Uzmanı

Dry Clean Express kuru temizleme Global ölçekte sahip olduğu şube yaygınllığı konusunda uzman yatırım danışmanı franchise uzmanlarıyla size kuru temizleme yatırımından çok daha fazlasını sunar.

Pazar Araştırması

Bölgenizde düşük kira maliyetleri ile prestijli bir yatırım yapmak için en uygun noktayı belirliyor doğru yatırım noktasını sıfır hatayla bulmanızı garanti ediyoruz.

Premium Kuru Temizleme

Dry Clean Express sadece premium kuru temizleme cihazlarını kullanır, piyasanın en verimli ve en uzun ömürlü ürünlerine ulaşmanızı sağlıyoruz.

Marka Bilinirliği & Tanıtım

Dry Clean Express sahip olduğu prestijli marka bilinirliğini sizin için sunuyor markaya ve bölgenize ölçülebilir ve raporlanabilir reklam yaparak müşteri potansiyelinizi arttırıyor.

Risk Almayın !

Dry Clean Express sayesinde risk almazsınız. Yatırımınızın getiri garantisi olduğunu bilmenin güvencesi yalnızca Türkiye’nin Lider Kuru Temizleme Uzmanı Dry Clean Express ile mümkün.

YAKINDA !Denizli Evora Şubemiz HİZMETİNİZDE !
İletişime Geçiniz
1
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
DRY CLEAN EXPRESS FRANCHISE
Merhaba
Temsilcimizle görüşebilirsiniz.