Yaklaşan sevgililer günü ile birlikte sevdiklerimize ayırdığımız zamanı ve onların hayatımızdaki önemini daha çok düşünmeye başlıyoruz.

Bununla birlikte yaşamımızı anlamlı kılan sevdiklerimizin, el yoran ve yapılması zaman alan işlerini nasıl hafifletebiliriz sorusu da gündeme geliyor. Kuru temizleme sektörünün lider firması Dry Clean Express, “Sevdiklerinize daha çok zaman ayırın! Ütü ve çamaşır dertlerini üzerlerinden alın!” çağrısında bulunarak, kuru temizleme hizmetinin zamanla yarışan günümüz insanı için bir lüks değil, hayatı kolaylaştıran ihtiyaç olduğunu vurguluyor.

En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer günü yaklaşırken eşlerin ve sevgililerin hediye telaşları da artarak devam ediyor. Sevdiklerimize verilebilecek en güzel hediyenin, onlara daha çok zaman ayırmak olduğunu belirten Dry Clean Express Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Avşar, yoğun geçen iş gününün ardından evde başlayan ev işi mesaisinde, en çok zaman alan ütü ve çamaşır yükünden sevdiklerinizi kurtarmanın, en güzel sevgililer günü hediyesi olduğunu vurguladı.

Evde Başlayan Mesaiye Son Verin!

Tüm gün süren iş maratonundan sonra her bireyin evinde huzurlu bir vakit geçirmeye ihtiyacı olduğunu söyleyen Fatih Avşar, “Bütün gün iş yüküne ve strese maruz kalan kişi, evinde de yorulmamalı, huzurlu vakit geçirip dinlenmeli ki, bir sonraki güne motive olmuş ve de hazır bir şekilde başlayabilsin. Fakat özellikle metropolde yaşan insanların mesaisi, yoğun bir iş maratonundan sonra evde de, ev işleri devam ediyor. Bu işlerin başında en yorucu olan ve zaman alan; ütü ve çamaşır işi oluyor. Bu tür işler yüzden insanlar, kendileri, aileleri ve sevdikleri ile ilgilenmeye ve de dinlenmeye yeteri kadar vakit ayıramıyor” dedi.

“ Kuru Temizleme Hizmeti Lüks Değil İhtiyaç ”

Kuru temizleme hizmetinin özellikle çalışanlar için bir lüks değil, ihtiyaç olduğunu belirten Avşar, “Sunduğumuz hizmetler sayesinde insanlar zaman tasarrufu yaptıkları gibi ekonomik olarak da tasarruf sağlamış oluyorlar. Çamaşır ve ütü işleri için harcanan enerji ve zamanın ya da tutulacak olan bir yardımcının ücreti, bizim hizmetlerimiz ile kıyaslandığında çok daha pahalıya denk geliyor. Dry Clean Express olarak, ‘Sevdiklerinize daha çok zaman ayırın! Ütü ve çamaşır dertlerini üzerlerinden alın!’ diyerek zamanın verimli kullanılması ve ekonomik tasarrufun sağlanması konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz” bilgisini verdi.