Kuru Temizleme hizmetlerinin, insan ve çevre sağlığı için standartlaşmasına öncülük eden ülkemizin en büyük bayi ağına sahip kuruşu olan Dry Clean Express, başarısını dünyaya taşıyor.

Master Franchise modeli ile Türkiye’deki liderliğini dünyaya taşımaya hazırlanan firma, Ortadoğu ve Avrupa başta olmak üzere yatırımlarına hız verdi.
Türkiye’deki liderliğini Master Franchise modeli ile Ortadoğu, Balkanlar ve Avrupa başta olmak üzere, dünyanın her köşesine taşımaya hazırlanan Dry Clean Express, yatırımcı görüşmelerine hız kesmeden devam ediyor. Sektörüne kazandırdığı GreenEarth teknolojisi ile insan ve çevre sağlığına dikkat çeken Dry Clean Express Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Avşar, kuru temizleme hizmetlerinde dünya standartlarının üzerinde olduklarını vurguladı.

Kuru Temizleme Sektörünün Standartlaşmasına Liderlik Yapıyor, Hizmet Kalitesini Master Franchise Sistemiyle Dünya’ya Taşıyor
Kuru Temizleme hizmetlerinin insan ve çevre sağlığı için standartlaşmasına öncülük eden, ülkemizin en büyük bayi ağına sahip kuruşu olan Dry Clean Express, Türkiye’de kurulduğu günden bu yana, 82 şubeli bir zincire ulaştı. Yılların deneyim ve birikimiyle sektörüne standartlaşma getirerek, kuru temizlemede öncü ve kanserojen riski olan ekipmanları kullanmayı reddederek, dünya standartlarında doğa dostu teknolojiyi kullanan ve GreenEarth adını verdikleri teknolojiyle Türkiye’ye getiren ilk firma oldu.

DRY Clean Express Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Avşar“Master Franchise sisteminde ana firma, kendi ülkesinde veya yabancı bir ülkede girişimciye kendi adına franchise verir. Bu hizmet girişimciye, nakit akışını, mali planlamada ileriyi görmesini, karşılaşılan herhangi bir sorunda yalnız olmadığını hissetmesini sağlar ve birçok avantaj sunar.” dedi.

Kaliteden Ödün Vermeden

Uluslararası arenada da standartı ve kaliteyi yakalamak amacı ile yola çıkan DRY Clean Express, Master Franchise’ın avantajlarından yararlanarak dünyanın her bir köşesine ulaşmak istiyor. Kuru temizleme sektörünün kar marjı yüksek bir iş kolu olması yatırımcıların dikkatinden kaçmıyor; Ukrayna ve Gürcistan’da şubeleri açılan firma, Suudi Arabistan, Kuveyt, Dubai, Mısır, Sudan ve birçok Avrupa ülkelerinin de taleplerini değerlendiriyor ve yatırımcıları ciddi bir fizibiliteden geçiriyor.

Yüksek kaliteli hizmet ve hızlı servise herkesin ulaşabilmesi için fiyat politikalarını herkesin faydalanabileceği seviyede tuttuklarını belirten Fatih Avşar“Kuru temizleme; ev kadınından çalışana, üst düzey yöneticiden esnafa, herkes için hayatı kolaylaştıran bir gereklilik olmuştur. Kıyafetlerinizin ömrü uzar, sudan, deterjandan en önemlisi zamandan tasarruf edersiniz. Bizler oluşturduğumuz marka değerlerini ileriye taşıyacak yatırımcılarla ilerlemek istiyoruz. Kazanç uğruna kalite çizgimizin en ufak dışına çıkacak göz yummalar söz konusu olamaz” diye konuştu.