Türkiye’nin En Geniş Bayii Ağına Sahip Dry Clean Express, Ankara’da Bir İlk Olan Organik ve Sağlıklı Kuru Temizleme Hizmetini Çayyolu’nda açtığı yeni şubesiyle Ankara’lıların hizmetine sundu.

Açılan yeni şubede, insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen organik kuru temizleme hizmetinin yanı sıra halı temizleme, terzi-tadilat gibi hizmetler açılışa özel fırsatlarla Ankara’lıları bekliyor!

Dry Clean Express; yeni şubesiyle Ankara’daki müşterilerine insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen organik kuru temizleme hizmetini açılışa özel kampanyalarla sunuyor. Üç katlı bir alanda hizmet vermeye başlayan şube; Sağlıklı kuru temizleme hizmetinin yanı sıra halı temizleme, terzi-tadilat gibi hizmetleri ücretsiz servis hattı ile müşterileriyle buluşturuyor.

Müşterilerine daha yakın olma stratejisi doğrultusunda şube ağını genişletmeye devam eden Dry Clean Express, Ankara’nın Çayyolu ilçesinde hizmete giren 90. şubesiyle yatırımlarına devam ediyor.

Fatih Avşar “Ekonomik büyümenin devamı için hızla büyüyoruz” dedi

 

Açılış sırasında konuşan Dry Clean Express Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Avşar; “Ülke olarak içinde yaşadığımız son olaylar nedeniyle ekonomik belirsizliklerin yaşandığı bir dönemden geçiyoruz. Bu olumsuz gelişmelerin ekonomimiz üzerinde yarattığı etkinin çözülmesi ve ülkemizde büyümenin devamı için daha büyük bir sorumlulukla iş yapma heyecanını taşıyoruz.

Üzerimize düşen kritik görev ve sorumlulukların bilincindeyiz. Sizlere daha yakın olmak, ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamak için ülkenin dört bir köşesinde yeni şubeler açıyoruz. Bugünkü açılışla birlikte şube sayımızı 90’a çıkardık.

 

Avşar; Ankaralılara göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederek, büyümeye ve istihdama katkı sağlamak için yurt içi ve yurt dışında yeni yatırımlar hedeflediklerini belirtti. “2016 yılı sonuna kadar gerçekleştirmeyi planladığımız 110 şube hedefimizle büyüme sürecimizi hızla sürdürüyoruz. 500’ü aşkın çalışanımızla Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Girişimciler için de yeni avantajlar sunan, yeni yatırımcı ortaklarıyla Türkiye’den sonra dünya pazarında da zirveye çıkmayı hedefleyen Dry Clean Express, 12 yıldır uyguladığı başarılı franchise sistemiyle kurum itibarını her geçen gün yukarıya çıkartan bir marka.

Kurulduğu günden beri dürüst çalışma anlayışı, ilkeli hareket tarzı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti gibi değerlerle yola devam eden, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük bayii ağına sahip kuru temizleme sektörünün lider markası Dry Clean Express; sunduğu yeni nesil teknolojilerle sektöründe oyunun kurallarını değiştirmeye devam ediyor.