Acıbadem Akasya Avm'de 1 Saatte Kuru Temizleme

İstanbul, Kadıköy Acıbadem bölgesinde ki Akasya Avm şubemiz profesyonel ekibi ile, müşterinin talep ve ihtiyaçlarına göre hizmet verir ve en iyi fiyat garantisi, hızlı ve güvenilir servisiyle kuru temizleme hizmeti sağlar. Şubemizde yalnızca kuru temizleme, leke çıkarma, ütüleme işlemleri değil aynı zamanda terzi ve tadilat işlemleri de yapılır. Dry Clean Express, dumandan zarar görmüş malzemelerden kokuyu giderme konusunda da uzmanlaşmıştır. Ozon jeneratörleri ile üründe ki kokunun giderilmesi ve oksijen oluşumu ile sonuçlanan bir oksidasyon sürecini başlatılır. Ayrıca kuru temizleme makinalarımız ipek, yün, süet, kaşmir gibi hassas kumaşlarınızın bile kuru temizlemesini yapar ve kullanım süresini uzatır. Tekstil ürünleriniz zarar görmeden sizlere teslim edilir.

Kadıköy, Acıbadem yakınlarında ikamet eden müşterilerimiz ücretsiz evden teslim alma ve eve teslim etme hizmetimizden de faydalanabilirler.

Acıbadem Akasya Avm Dry Clean Express kuru temizleme şubemiz uluslararası tüm virüs ve hijyen standartlarına uygun olarak, doğaya saygılı birinci sınıf temizlik ekipmanları ile hizmet vermektedir.

BU ŞUBEMİZDE SUNULAN HİZMETLER

KURU TEMİZLEME

LEKE ÇIKARMA

ÜTÜLEME

TERZİ VE TADİLAT

HALI YIKAMA

ADRESE TESLİM