Türkiye’de sektöründe öncü olan “Dry Clean Express” gelişime açık yönetim biçimine sahip olup, müşterileri, çalışanları ve rakipleri tarafından tercih ve de takdir edilen bir marka olma özelliğini taşımaktadır.
“Dry Clean Express”’in bu başarısı hedeflerine doğru zamanlı odaklanmasından kaynaklanmaktadır.

Yönetim Kurulu Başkanı Fatih AVŞAR

Kuruluşundan bu yana 40 yılı aşkın suredir başta tekstil olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmamız kazanmış olduğu birikimi ile varlığını başarı ile sürdürmektedir. Ülkemizde ve yer aldığımız sektörlerde, kurum vizyonumuz ve misyonumuza dayanarak daima en iyi teknoloji ile insan ve çevre sağlığını dikkate almamız rakiplerimiz tarafından takdir edilip, öncü olmamızı sağlamıştır. Geldiğimiz bu noktada , başarılı ve dinamik ekibimiz ile planladığımız hedefleri yakalamaktan ve her gün gelişen yapımızdan ötürü mutluluk duymaktayım.

1972 yılında başladığımız bu yolculukta, başarılı olmamızın en temel sebebi kurum ilişkilerimizde ikili iletişim ve güven unsurunu her zaman ön planda tutmamızdır. Karşılıklı güven hususunu ilke edindiğimiz girişimlerimizde başarı her zaman bizi takip etmiştir. Bunu yaparken sektörün Pazar araştırmaları, risk analizleri ve sürekli gelişen teknolojilere sağladığımız uyum, attığımız her adımda bizi daha da güçlendirmiştir. Yapmış olduğumuz işlerde projenin ilk sürecinden tamamlanma sürecine kadar benimsediğimiz ve taviz vermediğimiz en önemli kurum vizyonumuz olan ciddiyetimiz ve titizliğimiz müşterilerimizin ve bizimle iş yapan ortaklarımızın güven duygusunu daha da pekiştirmiştir.

AVŞAR HOLDİNG, uzun yıllar önce başlayan yolculuğunu geleceğe taşıyarak, başarılı işlere atmış olduğu imzalar ile artık global bir dünya şirketidir. Bugün, kurulduğu gün ile aynı inanç ve istek ile hedeflerine odaklanan firmamızın sektörlere yön verip ‘’ takip edilen ‘’ olması bizleri gururlandırmaktadır. Bu gurur ve güven duygusunda emeği olanlara teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

Fatih Avşar
AVŞAR HOLDİNG Yönetim Kurulu Başkanı

Türkiye'nin Lider Kuru Temizleme Uzmanı

Dry Clean Express kuru temizleme Global ölçekte sahip olduğu şube yaygınllığı konusunda uzman yatırım danışmanı franchise uzmanlarıyla size kuru temizleme yatırımından çok daha fazlasını sunar.

Pazar Araştırması

Bölgenizde düşük kira maliyetleri ile prestijli bir yatırım yapmak için en uygun noktayı belirliyor doğru yatırım noktasını sıfır hatayla bulmanızı garanti ediyoruz

Premium Kuru Temizleme

Dry Clean Express sadece premium kuru temizleme cihazlarını kullanır, piyasanın en verimli ve en uzun ömürlü ürünlerine ulaşmanızı sağlıyoruz.

Marka Billinirliği & Tanıtım

Dry Clean Express sahip olduğu prestijli marka bilinirliğini sizin için sunuyor markaya ve bölgenize ölçülebilir ve raporlanabilir reklam yaparak müşteri potansiyelinizi arttırıyor

Risk Almayın !

Dry Clean Express sayesinde risk almazsınız yatırımızın getiri garantisi olduğunu bilmenin güvencesi Türkiye’nin Lider Kuru Temizleme Uzmanı Dry Clean Express